مشتریان محترم ثبت نام تلفن ثابت درباره مراحل ثبت نام آنلاین و خدمات مختلف می توانند سوالات خود را در این صفحه مطرح نمایند تا کارشناسان ما پاسخگو باشند.

>> پرسش سوال یا درخواست مشاوره

ثبت نام امکان سنجی تلفن ثابت چیست و اصلا یعنی چه؟

تلفن های ثابت مخابرات دیگر تنها تلفن های ثابت موجود در کشور نیستند! برای ارائه خدمات تلفن ثابت سرویس دهنده های متفاوتی در حال ارائه خدمات هستند که هرکدام در مناطق مختلف، بسته به امکانات و زیرساخت موجود و همچنین نیازهای مشتریان، خدمات متفاوتی ارائه می کنند. مرکز خدمات ارتباطی ایران، این امکان را فراهم نموده است تا در اولین مرحله امکان دایر نمودن خطوط تلفن در اپراتورهای غیر دولتی (غیر از شرکت مخابرات ایران) بررسی نماید و در صورت توافق، شرایط و مراحل ثبت نام اصلی و دایر نمودن خطوط را فراهم نماید. مشتریان عزیز می توانند از طریق صفحه ثبت نام امکان سنجی تلفن ثابت، اقدام به ثبت نام در مرحله امکان سنجی نمایند تا همکاران ما بتوانند شرایط این بررسی را فراهم نمایند.

شرکت مخابرات در منطقه ما ظرفیت واگذاری تلفن ثابت ندارد

اصلا نگران نباشید، امروزه ده ها مجتمع مسکونی، تجاری و یا صنعتی خدمات تلفن ثابت مورد نیاز خود را از اپراتورهای خصوصی کشور دریافت می کنند و از شروع به کار این خدمات بیش از یک دهه می گذرد. به طور کلی به این سرویس ها، تلفن های NGN هم گفته می شود که به معنای تلفن های نسل جدید است. این خوط را می توان بر روی بستر سیم مسی مخابرات و از طریق ADSL، از طریق ارتباط وایرلس توسط نصب دکل و آنتن گیرنده و حتی از طریق مودم های TD-LTE خریداری و راه اندازی نمود.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *